top of page
Ofiste Gece Vardiyası

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme

Haliç Yazılım, çok çeşitli sektörler ve iş alanları için eksiksiz özel yazılım geliştirme hizmetleri sunan butik bir yazılım şirketidir.

 

İster yeni kurulmuş ister mevcut bir işletme olun, yazılım geliştirme yaşam döngüsünün her aşamasında size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız; fikir aşaması, iş analizi ve prototip oluşturulmasından, eksiksiz bir çözümün geliştirilmesi ve dağıtımı dahil.

Özel Geliştirme

Haliç’te sadece özel yazılımlar üretmiyoruz, iş sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. 20 yıllık sektör tecrübesi ve birçok müşterinin güvenine sahibiz.

Yazılım Ürün Geliştirme

Başarılı bir ticari ürün, çeşitli kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamalı ve tipik yazılım projelerinden farklı olmalıdır. Hedef kitlenizi şaşırtacak özel bir ürün geliştirmek için alan ve teknoloji uzmanlığımızdan yararlanın.

UX Tasarımı ve Prototipleme

Kullanıcı deneyimi, projenizi başarıya ulaşmasında önemli bir kriterdir. UX tasarım ve prototipleme uzmanlarımız, ortaya çıkan kullanıcı arayüzünün çeşitli cihaz ve platformlarda son derece kullanılabilir olmasını sağlayacaktır.

Adsız tasarım (94).png
Farklılıklarımız

Yinelemeli, düşük riskli geliştirme yaklaşımı

Scrum metodolojimiz, hızlı bir şekilde karmaşık uygulamalar oluşturmamıza, değişen gereksinimleri verimli bir şekilde ele almamıza ve titiz bir QA süreci aracılığıyla genel ürün kalitesini iyileştirmemize olanak tanır.

 

Kullanım kolaylığı ve kullanılabilirlik

 

UX uzmanlarımız, ister masaüstü ister mobil cihazlarda uygulamanızın basit, sezgisel ve gezinmesi kolay olmasını sağlayacaktır. Anlamlı kullanıcı deneyimleri oluşturmak için genellikle UI prototipleme ve kullanıcı akışlarıyla başlarız.

 

Üstün ürün kalitesi

Birinci sınıf bir ürün oluşturmak için QA ve test uzmanlığımızdan yararlanın. Birçok test türünde uzmanız ve projeniz için anlamlı ve sonuçların daha hızlı sunulmasına yardımcı olan QA otomasyonları uyguluyoruz.

 

Sınıfının en iyisi yetenek

Yetenekli profesyonel havuzumuzla gurur duyuyoruz ve Scrum Alliance, Microsoft, Oracle, MongoDB ve diğerleri dahil olmak üzere endüstri liderleri tarafından eğitimlerine sürekli olarak yatırım yapıyoruz.

 

Fikri Mülkiyet koruması

Haliç’te fikri mülkiyet haklarını çok ciddiye alıyoruz. Proje tamamlandığında, diğer proje çıktılarının yanı sıra kod tabanının da tek sahibi olacaksınız.

 

Garanti süreci

Her sözleşme, projenizin zamanında ve bütçe dahilinde tamamlanmasını sağlamak için garanti maddeleri içerir. Ayrıca proje tamamlandıktan sonra olası kusurları düzeltmek için proje özelinde garanti süresi sunuyoruz.

Bazı Diğer Çözümlerimizi İnceleyin

Masaüstü Uygulama

Masaüstü Uygulama 
Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulama Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

İnternet Siteleri

İnternet Siteleri 
Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

Backend Hizmetleri

Backend Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

bottom of page