top of page
Ofiste Tek Başına Çalışmak

İnternet Siteleri

İnternet Siteleri

Özel web uygulaması geliştiricilerimiz, e-Ticaret, e-Öğrenim, Analitik, Finans, Eğlence ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli sektörler ve iş alanları için birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Yıllar boyunca, karmaşık web geliştirme projelerinin ayırt edici özelliği olan sürekli değişen gereksinimler ve sıkı teslim tarihleri ​​ile başa çıkmak için teslimat süreçlerimizi ve iş akışlarımızı iyileştirdik.

Özel Web Uygulaması Geliştirme

Özel web uygulamalarının avantajı, tam olarak işletmenizin çalışma şekline göre uyarlanmış olmalarıdır. Sıfırdan özel bir web uygulaması oluşturmanız, eski sisteminizi taşımanız veya mevcut sisteminizin işlevselliğini düzenlemeniz gerekip gerekmediğinin analizini yapabiliriz.

Bulut Geliştirme

Bulut Yazılım, kullanıcı sayısı arttıkça hızla ölçek büyütmek için bir kaynak havuzundan (ağ, depolama vb. dahil) yararlanmaya olanak tanır. Yüksek düzeyde ölçeklenebilir, performans için optimize edilmiş ve güvenli, karmaşık bulut çözümleri oluşturma konusunda uzmanız.

Adsız tasarım (96).png
Mobil Dostu Web Sitesi Geliştirme

Taşınabilir cihazların yaygın doğası, mobil web tasarımını bir zorunluluk haline getiriyor. Kullanıcı deneyimi uzmanları, grafik tasarımcıları ve deneyimli UI uzmanlarından oluşan ekibimiz, ekran boyutu veya çözünürlüğü ne olursa olsun web sitenizin harika görünmesini ve çalışmasını sağlayacaktır.

Uygulama Alanları
  • Web Design & Development Web Apps

  • E-Commerce Solution

  • Enterprise Portal Development

  • Application Maintenance

Bazı Diğer Çözümlerimizi İnceleyin

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulama Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

Masaüstü Uygulama

Masaüstü Uygulama 
Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

Backend Hizmetleri

Backend Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

bottom of page