top of page
Veri Analizi Yapan Kişi

Masaüstü Uygulama

Masaüstü Uygulama

Desktop uygulamalar senkronize bir şekilde milyonlarca veriyi işleyebilen gelişmiş sistemlerdir. Kodlanması ve yazılımı esnasında ekstra dikkat isteyen bu uygulamalar firmanızın ulaşılabilirliğini üst düzeyde arttıracak gereksinimlerden birisi. Desktop uygulamalar kullanıcıyı web tarayıcısı gibi sistemlerle uğraşmadan direkt olarak sizin hizmetinize erişmesini sağlaması açısından tercih edilir. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise masaüstü uygulamanızı güvenilir ve alanında deneyimli bir yazılım şirketine yaptırmanızdır. 

Adsız tasarım (98).png
Bazen Bir İhtiyaç

Kullanıcıya kolay kullanım deneyimi yaşatan bu uygulamalar az efor ile çok işlem yapmaya yarayan yardımcı ekipmanlardır. Ayrıca kullanıcılarınızın virüs gibi bazı tehlikeler ile karşı karşıya kalmasını da engeller. Bu noktada her büyük firmanın olmazsa olmazı durumundaki masaüstü uygulamalara günümüzde yoğun talep gösteriliyor. Kullanıcının bilgisayarında devamlı olarak arka planda çalışma gösteren ve basit ara yüze sahip bu uygulamalar firmanızı erişilebilirlik özelliği bakımından son derecede destekliyor. Bununla birlikte kullanıcıya ve size maksimum verimi minimum çalışma ile sunan masaüstü uygulamaları iş gücünüzü arttırıyor. Ayrıca masaüstü uygulamaları size doğru analizi hızlı bir biçimde sunarak tam hizmet sağlıyor.

 

Bir diğer pozitif imkan olarak masaüstü uygulamaları, internet tabanlı sayfalardan çok daha hızlı işlem yapma yeteneğine sahip olmasıyla kullanıcıların beğenisini topluyor. Haliç Yazılım ekibi olarak yaptığımız desktop uygulamalara güveniyor ve kendimizi bu alanda devamlı geliştirmeye devam ediyoruz. Dünya çapında ün salmış sitelerin bir numaralı destek tercihi olan masaüstü uygulamalarına her kurumsal firmanın sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Sizlerin isteği üzerine yürüttüğümüz bu hizmeti üzerine eklentiler ve geliştirmeler eklenebilecek şekilde tamamlıyor ve size teslim ediyoruz

"Özel masaüstü uygulamalar oluşturuyoruz; donanım veya işletim sistemine özgü masaüstü uygulamalarının yanı sıra bağımsız veya backend özellikli yazılımlar geliştiriyoruz."
Yerel ve Platformlar Arası Masaüstü Uygulamaları

Windows, Mac ve Linux için yerel uygulamalar geliştiriyoruz. .NET (WPF, UWP), Flutter, Electron.js ve Java teknolojileri üzerine kurulu, çeşitli işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışan tek bir kod tabanına sahip Çoklu Platform masaüstü uygulamaları.

Eklentiler

Özel iş gereksinimlerinize göre mevcut bir ürünün veya üçüncü taraf platformunun yeteneklerini genişleten benzersiz işlevselliğe sahip yazılım bileşenleri.

Adsız tasarım (94).png
"Çok Platformlu Uygulama Geliştirme: Bir Kez Kodlayın, Her Yerde Çalıştırın"
Platformlar Arası Uygulama Geliştirme

Verileri gerçek zamanlı olarak görselleştiren uygulamalardan mobil uygulamalara kadar, yeniden kullanılabilir kod tabanı ile platformlar arası uygulamalar oluşturma konusunda deneyime sahibiz. Bu, uygulamanızın bakımını, yeni özellikleri kullanıma sunmanızı ve birden çok platform ve cihazda kullanıcıları hedeflemenizi kolaylaştırır. Bilgi birikimimiz şunları içerir:

• iOS, Android ve Windows için uygulamalar,

• Unity ile oluşturulmuş oyun uygulamaları,

• Özel açık kaynaklı çözümler: canlı sohbet çerçeveleri, araç setleri, yerel bağlama kitaplıkları

Açık kaynaklı çok platformlu uygulama geliştirme kitaplıklarının özelleştirilmesi ve açık kaynaklı projelere katkı: NuGet, GitHub, Maven Deposu

UI ve UX Tasarımı

Platforma özel veya paylaşılan yerel kullanıcı arayüzleri ile çapraz platform uygulamaları tasarlıyoruz.

Bu yaklaşım, aşağıdakileri sağlayan uygulamalar oluşturmamızı sağlar:

• Yerel işlevselliğe erişin: sensörler, kameralar, bağlantı, tarayıcılar, bildirimler, metin mesajları vb.

• Yerel kontrolleri ve kullanıcı arayüzü öğelerini kullanın

• iOS ve Android yönergeleriyle tanışın

Mobil Uygulama Testi

Platformlar arası mobil uygulamanızın iyi performans göstermesini ve hedef cihazlarda düzgün bir şekilde oluşturulmasını sağlayacağız. Bunun için, popüler mobil işletim sistemleri tarafından desteklenen geniş bir akıllı telefon ve tablet parkına sahibiz. Mobil uygulama test hizmetlerimiz şunları kapsar:

• RAM ve pil kullanımı

• 3. taraf hizmetler ve dahili akıllı telefon bileşenleri ile entegrasyon

• Ağ bağlantısı

• UI/UX testi: ekran boyutu, çözünürlük, ÜFE, DPI

• Arka uç entegrasyonu

• Uygulama yükleme ve güncellemeler

Bazı Diğer Çözümlerimizi İnceleyin

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulama Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

İnternet Siteleri

İnternet Siteleri 
Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

Backend Hizmetleri

Backend Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

bottom of page